rain
akce, novinky, výprodeje a ostatní

Koupelnového studia STOFI

Pokračujte

CATALANO UMYVADLO PROIEZIONI HLOUBKY 42 CM, ALE DOSTATEČNĚ PROSTORNÉ

Kolekce inspirovaná světlem je velmi elegantní a přitom funkční. Hranaté tvary umyvadla se zakulacenými rohy jsou velmi praktické a nadčasové.

 

Rozměry umyvadla: 1050×420 mm, s otvorem pro baterii a přepadem.

Součástí je čelní držák na ručníky š. 800 mm chromovém v provedení.

Upevňovací sada součástí.

Výrobek je bez poškození. Bez umyvadlové baterie.

Běžná cena sestavy: 30.855,- Kč vč. DPH

Akční cena sestavy: 9.990,- Kč vč. DPH

 

ZEHNDER YUCCA COVER KOUPELNOVÝ RADITÁROR S TERMOSTATICKÝM VENTILEM

Zehnder Yucca, to je klasika s estetickým designem a jedinečným komfortem. Seskupení trubek, skládajících se z pěti vodorovných trubek, zajištuje perfektní tepelný zážitek a jednoduché zavěšení ručníků.

 

Rozměry radiátoru: 1500×600 mm, pravý.

Provedení bílý lak, krycí panel chromový.

Součástí termostatická hlavice chrom.

Upevňovací sada součástí.

Běžná cena: 53.529,- Kč vč. DPH

Akční cena: 17.990,- Kč vč. DPH.

VÝPRODEJ GESSI RETTANGOLO SADA DVOU BATERIÍ – UMYVADLOVÁ A BIDETOVÁ

Baterie od italského výrobce Gessi. Moderní hranatý tvar, precizní provedení, vysoký uživatelský komfort.

 

Umyvadlová baterie stojánková včetně výpusti, chrom.

Bidetová baterie stojánková včetně výpusti, chrom.

Výrobek je bez poškození. Originál obaly.

Běžná cena sady: 28.808,- Kč vč. DPH

Akční cena sady: 9.990,- Kč vč. DPH

HANSGROHE AXOR CITTERIO UMYVADLOVÁ BATERIE VČETNĚ ČTYŘ DOPLŇKŮ

Luxusní řada Hansgrohe Axor Citterio navržená stejnojmenným architektem a designérem A. Citterio.

 

Umyvadlová baterie stojánková včetně výpusti, chrom.

Dávkovač mýdla, chrom.

Držák na ručník kruh, chrom.

Zásobník na toaletní papír, chrom.

WC štětka , chrom.

Sada je vhodná např. pro toaletu s umyvátkem. Další koupelnové doplňky i baterie lze dokoupit.

Výrobek je bez poškození. Originál obaly.

Běžná cena sady: 34.612,- Kč vč. DPH

Akční cena sady: 14.990,- Kč vč. DPH

 

 

 

ORAS CUBISTA SADA DVOU BATERIÍ – UMYVADLOVÉ A BIDETOVÉ

Nadčasová a vysoce funkční sada dvou baterií od finské firmy Oras. Delší výtok umyvadlové baterie umožňuje pohodlné mytí.

 

 

Umyvadlová baterie stojánková včetně tlačného uzávěru výpusti, chrom. Delší výtok 160 mm pro pohodlné mytí.

Bidetová baterie stojánková včetně tlačného uzávěru výpusti, chrom.

Výrobky jsou bez poškození. Originál obaly.

Běžná cena sady dvou baterií: 16.238,- Kč vč. DPH

Akční cena sady dvou baterií: 6.990,- Kč vč. DPH

TUBES RADIATORI exkluzivně prezentovány v koupelnovém studiu STOFI

Italská firma TUBES RADIATORI se nachází v Itálii ve městě Resana, v provincii Treviso. Zde probíhá celý výrobní cyklus na ploše cca 20.000 m2. Radiátory vypadají spíše jako architektonické prvky, než systémové komponenty. Produkty dosahují maximální energetické účinnosti v kombinaci s dokonalým designem.

 

TUBES RADIATORI spolupracují se slavnými architekty a designéry z celého světa, kteří pro ně navrhli produkty, které se staly designovými ikonami.

Exkluzivně máme ve Zlíně v našem studiu vystaveny tři výrobky:

Skulpturální radiátor MILANO, který může být stojící, nástěnný nebo závěsný ze stropu. MILANO je výroben z lakované oceli.

 

SOHO připomíná styl klasických radiátorů. Je k dispozici ve svislé i vodorovné verzi, ve variabilních výškách a šířkách. Designed by LUDOVICA + ROBERTO PALOMBA.

 

BASIC 25 radiátory teplovodní, elektrické nebo kombinované. Série tvořená z trubek průměru 25 mm, uspořádaných vodorovně nebo svisle. BASIC 25 je flexibilní a cenově dostupnou řadou radiátorů.

 

Oddálené podmítkové ventily mohou být umístěny ve vzdálenosti až 6 metrů. Ventily mohou být sladěny s barvou radiátoru.

 

Více informaci www.tubesradiatori.com

 

Dodávka a montáž koupelnového vybavení v novostavbě rodinného domu

 

Dokončili jsme montáž koupelnového vybavení v nadstandardním rodinném domě. Pracovní fotky jsou ze dvou hlavních koupelen. Skulpturně působící umyvadla a volně stojící vana jsou vyrobeny z materiálu Cristalplan od firmy Agape.  V celém domě jsou použity baterie Dornbracht. Sprchové kouty byly atypických rozměrů a nadstandardních výšek od firmy Duka.

NOVÉ VZORKY V NAŠEM STUDIU – LAUFEN SAPHIRKERAMIK

 

1 VAL

Mimořádné vlastnosti revolučního materiálu SaphirKeramik se projevily v kolekci VAL. Jednoduché linky, extrémně úzké hrany a malé poloměry rohů jsou hlavními znaky této kolekce. Umyvadla v šesti šířkách, misky, nábytkový program SPACE a volně stojící vana. Oválná, tenkostěnná vana z jednoho kusu materiálu beze spár.

2 INO

Nová kolekce koupelna INO je vytvořená francouzským návrhářem Toan Nguyen. Využívá  kreativních možností SaphirKeramik. Jde o elegantní, příjemné a lehlé keramické objekty s jednoduchými liniemi. Hlavním znakem je umyvadlo s integrovanou konzolou, příp. tenkou toaletní policí. Sérii doplňují misková umyvadla, vana a nábytek. Nábytek je vyroben z hliníku a může být potažen dýhou. Je velmi tenký s ostrými a celistvými rohy bez spojů.

3 BOUTIQUE

Čisté kostky a sofistikované zkosené hrany dýhovaného nábytku. Hladký vzhled se systém otevírání push and pull, otevření a zavření lehkým stiskem prstu. Nábytek ladící s lehkými umyvadly  SaphirKeramik.

4 LIVING

Keramické mísy kulatého, čtvercového nebo obdélníkového tvaru, opět s využitím materiálu  SaphirKeramik.

Ukázky dodávek koupelnového vybavení včetně montáže

 

Jsme rádi, že jsme mohli spolupracovat na projektu nadstandardního rodinného domu.  S architektem jsem řešili kompletní vybavení několika koupelen a veškeré vybavení jsme také kompletovali našim montážním technikem.

Obrázek třetí je z kompletní, námi prováděné, rekonstrukce koupelny v rodinném domě nedaleko Zlína. Byla zde  instalována skříňka zapuštěná pod omítku.

Obrázek poslední dokumentuje  dodávky a montáž sanitárního vybavení v rekonstruovaném domě v centru Zlína. Byla zde montována italská sanitární keramika Catalano spolu s bateriemi Gessi. Na tomto projektu jsme spolupracovali se zlínským architektem a zkušeným investorem.

Jde o pracovní fotky technika pořízené na stavbách.

VODOVODNÍ BATERIE HANSGROHE AXOR CITTERIO E V NAŠEM STUDIU

Nová kolekce Citterio E vznikla ve spolupráci Axor s Antoniem Citteriem, italským gentlemanem designu. Kolekce pro umyvadlo, sprchu a vanu, která se skvěle hodí do klasického i moderního prostředí – do městského bytu i secesní vily

Citterio E kombinuje staré osvědčené prvky s novými, vše v klasickém půvabu a s moderní funkčností. Dokolané tvary spojují nadčasovou kvalitu s jemnou elegancí. Každodenní používání vody se stane něčím výjimečným.

Navrhneme pro vás nejvhodnější řešení vodovodních baterií právě v této sérii. Zvolíme variantu baterií pro vybrané umyvadlo, sprchový prostor nebo vanu.

Výrobky můžeme také odborně zabudovat a namontovat s prodlouženou zárukou 5 let našim certifikovaným technikem. Na námi dodané a namontované baterie poskytneme zvýhodněný záruční a pozáruční servis.

 

SMALTOVANÉ VANY, VANIČKY A UMYVADLA ZN. BETTE

Bette je rodinný podnik s více než 60-letou historií ve výrobě produktů z ušlechtivé oceli a smaltu.  Tyto koupelnové objekty s vysokým podílem ruční práce jsou vyráběny výhradně v sídle firmy v německém Delbrucku. Při ruční výrobě je spoléháno na zkušené pracovníky a mohou tak vzniknout skutečná mistrovká díla. Povrch výrobků je zušlechtěn smaltováním, jehož základem jsou přírodní suroviny,  jemně mleté sklo, křemík, ruda a borax. Použitím glazury BETTEGLAZE je smaltovaný povrch zušlechtěn natolik, že vzniká nadčasový povrch, jehož kvalita je vnímána všemi smysly.

Koupelnové produkty této značky dávají při sprchování, koupání a mytí prostor vodě, která tak může plně rozvinout své blahodárné účinky jak v privátní sféře, tak ve  veřejných objektech.

Při odborném prodeji a instalaci, může být na produkty firmy BETTE poskytnuta prodloužená záruka na dobu 30 let v souladu se záručním listem.

Výrobky jsou vysoce neporézní a hygienické, odolné proti chemikáliím. Povrch je mimořádně rovnoměrný a stálobarevný. Ocel a smalt jsou tepelně vodivé, zaručují blahodárnou lázeň. Povrch BETTAGLAZE je pružný a tvrdý, odolávající nárazům a poškrábání

KOUPÁNÍ

Vany firmy BETTE budou skutečnými sochami ve vaší koupelně. Řada výrobků je navrhována renomovanými designerskými studii a získala cenu reddot award.

SPRCHOVÁNÍ

Sprchování znamená rychlé osvěžení, je časově úspornou možností důkladné očisty těla.  Momenty, které mají začít snadno, bez nebezpečí klopýtnutí, nejlépe ve vaničkách zarovnaných s podlahou. Vaničky se svým celistným povrchem nedávají šanci bakteriím a snadno se čistí.

MYTÍ

Umyvadla různých rozměrů a designů od samostatně stojících přes umyvadla na desku  až pod velkorysé dvojumyvadlo. Umyvadla díky extrémně úzkému okraji působí  lehkým  až skulpturálním dojmem.

Vybrané výrobky spojuje design, vznikají tak harmonické designové řady, která dávají jednotný ráz koupání, sprchování a mytí.

 

 

VOLNĚ STOJÍCÍ VANY

Existuje hodně způsobů, jak koncipovat prostor koupelny. Často je klíčový výběr a  umístěny vany. Vana tvoří objemovou dominantu koupelny, proto ovlivňuje vše další v této místnosti. Máte-li dostatek prostoru, pak můžete uvažovat o  volně stojící vaně. Je to velmi efektní a netradiční řešení. Umístěním vany v prostoru získáte pocit volnosti, luxusu a něčeho nevšedního.

Při výběru volně stojící vany je třeba být obezřetný. Důležitá je dostatečná velikost a vhodný tvar vany. Vana není pouhým doplňkem,  její používání musí být komfortní. Nepodceňujte také výběr a vhodné umístění baterie.

V našem koupelnovém studiu máme vystaveny tři volně stojící vany různých tvarů. Každá je vyrobena z jiného materiálu.  Vystavena je vana od firmy Villeroy&Boch. Tato je vyrobena z materiálu Quaryl, který se odlévá do forem, je plně probarvený, neporézní. Použití tohoto materiálu umožňuje výrobu van s ostrými hranami. Dále můžete shlédnout vanu smaltovanou od německého výrobce Bette  a vanu akrylátovou Knief.

 

 

Montáž výrobků Hansgrohe a Axor

Naše společnost je autorizovanou (certifikovanou) montážní firmou pro instalaci výrobků HANSGROHE a AXOR. Jsme oprávněni provádět  odbornou montáž  výrobků s rozšířenou zárukou v délce 5 let. Standardně je poskytována záruka v délce 24 měsíců ode dne zakoupení výrobku.

Jsme jedinou autorizovanou firmou ve zlínském kraji pro montáž vybraných výrobků zdarma. Informujte se o podmínkách bezplatné montáže a neplaťte za neodbornou instalaci výrobků HANSGROHE a AXOR zbytečně.

Dále jsme smluvním partnerem výrobce pro záruční a pozáruční servis produktů HANSGROHE a AXOR přímo u zákazníka.

Výše uvedená nabídka se vztahuje pouze na výrobky distribuované firmou Hansgrohe CS, které jsme obchodním a montážním partnerem. Doporučujeme brát zřetel na tyto informace a před nákupem produktů HANSGROHE a AXOR nepodlehnout pouze „nejvýhodnější“ cenové nabídce. Právě výrobky s nejnižší cenou často pocházejí z neoficiální distribuce